הפקת אירועים לחברות | הפקת ימי גיבוש

קייטרינג שימנף לכם אירועי חברות וימי גיבוש לעובדים

הפקת אירועים לחברות הוא תחום ענק, עם חברות הפקה רבות אשר מציעות שירות של הפקת ימי גיבוש. הפקת ימי גיבוש הוא לא עניין פשוט, מדובר באירוע שהחברה משקיעה בו תקציב רב על מנת לגבש את העובדים שלה ולעשות להם כיף. מה יותר טוב מלפנק את החברה באירוע עם קייטרינג על האש? 

זה הרי ידוע כי שביעות רצונו של העובד ממקום עבודתו משפיעה רבות על תפוקת העבודה שלו ומסירותו למקום העבודה, לכן הפקת ימי גיבוש אשר העובדים יהנו בהם תועיל רבות גם לחברה כאשר העובדים שלה יהנו ויהיו מרוצים. אנו נשמח לשדרג את האירוע עם מגשי אירוח בשרי.

הפקת אירועים לחברות אשר מתרכזת בתחום של הפקת ימי גיבוש משקיעה את מירב המאמצים בכדי להפוך את האירוע לבלתי נשכח עבור העובדים. כאשר עוסקים בהפקת ימי גיבוש לעובדים חשוב להשקיע מחשבה רבה בקייטרינג, כי הרי כולם יודעים שהדרך לשביעות רצונו של כל ישראלי היא דרך הקיבה שלו – אנחנו רוצים לפנק את העובדים וזה כולל גם בארוחה טעימה ועשירה.

תוכן הוא גם נושא חשוב כאשר מפיקים ימי גיבוש, וחשוב שהתוכן יתאים לאופי החברה ויגבש את העובדים – לדוגמא מופע בו העובדים עולים לבמה ומשתתפים באופן פעיל, משחק חברתי כלשהו, הפעלה הומוריסטית וכו'. השירות שלנו מתאים עבור ימי כיף וגיבוש מסוגים שונים.

אפשר גם להעשיר את הפעילות בתוכן אשר יתרום לעובד בהיבט המקצועי. לדוגמא אם מדובר בעובדי מסעדה, תוכן הכולל סדנת בישול יכול בהחלט לתרום לעובד ובאופן עקיף גם לחברה.

מחפשים הפקת אירועים לחברות או הפקת ימי גיבוש ? פנו עוד היום למולארד ואנחנו נדאג לספק לעובדים שלכם חוויה בלתי נשכחת.

אנו נדאג לספק לך כל מה שנדרש על מנת לשדרג את האירוע  בליווי יחס חם ואדיב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות מולארד קייטרינג  2018 © – גוגל +

פרקטים ברעננה –  מלון בוטיק בצפון למשפחות –  מרפסת בטון       

אתרינו מקודם ע"י למעלה קידום אתרים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן